14 Aralık 2017 Perşembe

 
26 ºC
PARÇALI
BULUTLU
Anasayfa English

  
 

 
 
DELİL.COM
Yönetmen : Philippe Lacheau
Oyuncular : Philippe Lacheau,Elodie Fontan,Julien Arruti,Tarek Boudali,Didier Bourdon,Nathalie Baye,Nawell Madani,Medi Sadoun
Philippe Lacheau’nun yönettiği ve Philippe Lacheau, Elodie Fontan, Julien Arruti ile Tarek Boudali’nin oynadığı Delil.com (Alibi.com), 8 Aralık 2017’de Özen Film dağıtımıyla Özen Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Greg ve ortağı Augustin alibi.com adlı bir şirket kurar. Arkadaşları Medhi de onlarla birlikte çalışmaya başlar. Kurdukları şirket paralı kişilerin iş seyahatlerinde çapkınlık ilişkilerini düzenlemekte ve onların özel hayatlarının gizliliğini korumaktadır. Müşterileri bu hizmetler için oldukça büyük paralar ödemektedir. İşleri harika giden Greg büyük aşkını da bulur. Ta ki kız arkadaşı onu müstakbel kayınpederi ve kayınvalidesi ile tanıştırana dek.
detaylı bilgi...
GENÇ PEHLİVANLAR
Yönetmen : Mete Gümürhan
Oyuncular : Muhammed Ceylan,Beytullah Onur,Harun Kılıç,Baran Kendirlioğlu,Ümit Yılmaz,Ahmet Yücel
Mete Gümürhan’ın yönettiği ve Muhammed Ceylan, Beytullah Onur, Harun Kılıç ile Baran Kendirlioğlu’nun oynadığı belgesel film Genç Pehlivanlar, 8 Aralık 2017’da M3 Film dağıtımıyla Roni Film – Ret Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Amasya Güreş Merkezi Yatılı Okulu’ndaki 26 çocuk, geleceğin güreş şampiyonları olabilmek için birçok zorluğa göğüs geriyor. Genç Pehlivanlar’ın kahramanı olan bu çocuklar, bir yandan da erkek egemen bir ortamda ergenliğin bildik sıkıntılarını yaşıyorlar. Film, yönetmenin müdahalesi olmadan, yakından gözlemiyle, çocukların arkadaşlıkla rekabet arasında geçen gündelik hayatlarını anlatıyor.
detaylı bilgi...
İNTİKAM
Yönetmen : Martin Campbell
Oyuncular : Katie Leung,Jackie Chan,Rufus Jones,Mark Tandy,John Cronin,Caolan Byrne,Donna Bernard,Aaron Monaghan
Martin Campbell’in yönettiği ve Jackie Chan, Pierce Brosnan, Katie Leung ile Rufus Jones’un oynadığı İntikam (The Foreigner), 8 Aralık 2017’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
İntikam ateşi ile yanıp tutuşan Quan’ın hikâyesi, siyasi amaçlarla motive edilmiş bir terör eylemiyle birlikte ortaya çıkar. Kendisi için en değerli varlık olan kızını acımasız eylemde kaybeden Quan, teröristlerin kimliğini aramakla başladığı araştırmasında, katillerin kimliklerine dair ipuçlarına sahip İngiliz hükümet yetkilisi ile karşı karşıya kalır. Quan’ın kızının intikamını alırken karşısına çıkan zorluklar tahmin ettiğinden de büyük ve ölümcül olacaktır.
detaylı bilgi...
KORKUSUZLAR
Yönetmen : Joseph Kosinski
Oyuncular : Josh Brolin,Jeff Bridges,James Badge Dale,Taylor Kitsch,Jennifer Connelly,Miles Teller,Andie MacDowell,Geoff Stults
Joseph Kosinski’nin yönettiği ve Josh Brolin, Miles Teller, Jeff Bridges ile James Badge Dale’in oynadığı Korkusuzlar (Only The Brave), 8 Aralık 2017′de TME Films dağıtımıyla TME Films tarafından vizyona çıkarılıyor.
Granite Mountain Hotshots’un gerçek öyküye dayanan filmi Korkusuzlar, bir yerel itfaiyeci birimininin umutlarını, kararlılıklarını, fedakârlıklarını anlatan; aileleri, toplumu ve ülkeyi korunmak için harekete geçen en iyi itfaiyeci ekibinin hikâyesi. Çoğumuz tehlikeden kaçarken onlar tehlikeye doğru koşarlar. Yaşamlarımızı, evimizi, her şeyi korurlar ve birbirlerinin gücüyle yarattıkları kardeşlikleri filmin odağındadır.
detaylı bilgi...
MAİDE'NİN ALTIN GÜNÜ
Yönetmen : Caner Özyurtlu
Oyuncular : Ezgi Mola,Mesut Can Tomay,Hilmi Özçelik,Gülhan Tekin,Demet Gül,Nalan Olcayalp,Selma Arıkan,Aysun Tekeli
detaylı bilgi...
ON ADIM
Yönetmen : Fatih Hacıosmanoğlu
Oyuncular : Fatih Hacıosmanoğlu,Diane Caldwell,Burak Üzümkesici,Sarper İlhan,Zeliha Gürsoy,Burak Çimen,Alper Türkkan,Özgür Atkın
Fatih Hacıosmanoğlu’nun yönettiği ve Fatih Hacıosmanoğlu, Diane Caldwell, Burak Üzümkesici ile Zeliha Gürsoy’un oynadığı On Adım, 8 Aralık 2017’de Jek Film dağıtımıyla Jek Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Amerikalı kadın yönetmen Tina, yeni sinema filmini çekmek ve yıllardır görmediği oğlu Hakan ile bir araya gelmek için İstanbul’a gelir. Fakat yapımcının kendisini yüzüstü bırakması ile Tina çareyi Ayvaz adlı bir oyuncudan destek almakta bulur. Tina ve asistanı İlhan ile mafyaya borcu olan Ayvaz fırtınalı bir gecenin ardından çekecekleri filmin umuduyla bir sahil köyüne sığınırlar. Gerçek ile hayal arasındaki çizgi yavaş yavaş kaybolmaya başlar.
detaylı bilgi...
ÖTEKİ TARAF
Yönetmen : Özcan Deniz
Oyuncular : Özcan Deniz,Meryem Uzerli,Aslı Enver,Osman Wöber,Ayten Uncuoğlu,Burçin Birben,Sena Çakır
Özcan Deniz’in yönettiği ve Özcan Deniz, Meryem Uzerli, Aslı Enver ile Osman Wöber’in oynadığı Öteki Taraf, 8 Aralık 2017’de CGV Mars Dağıtım dağıtımıyla Avşar Film – DNZ Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Onu terk eden sevgilisi Ece’den uzun süredir haber alamayan Çetin, teselliyi eski sevgilisi Sara’da bulacaktır. Bir saplantı haline getirdiği eski sevgilisi Çetin’i elde ettiğini düşünen Sara ve halen Ece’yi unutmaya çalışan Çetin’in hayatları, yaşadıkları eski evde karşılaştıkları garip olaylarla iyice karışır. Üç sevgili bu gerilimli anlarda birbirlerinden şüphe eder hale gelirler. Film, izleyenleri gizemli ve gerilim dolu bir maceranın içine sürüklüyor.
detaylı bilgi...
SUBURBICON
Yönetmen : George Clooney
Oyuncular : Matt Damon,Julianne Moore,Oscar Isaac,Steve Monroe,Gavin Wilde,Landon Gordon,Hope Banks,Karimah Westbrook
George Clooney’in yönettiği ve Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac ile Josh Brolin’in oynadığı Suburbicon: Sa.bör.bi.kan (Suburbicon), 8 Aralık 2017′de Bir Film dağıtımıyla Filma Ltd. tarafından vizyona çıkarılıyor.
Uygun fiyatlı evleri, bakımlı bahçeleriyle Suburbicon, ailelerin huzur içinde yaşadığı bir mahalledir. Zenci bir ailenin gelişiyle rahatsız edici, ırkçı olaylar başlar. 1950’li yıllarda geçen neo-noir türündeki filmde, sakin ve sıradan insanların yaşadığı, huzurlu bir banliyö mahallesi Suburbicon’da yaşayan Gardner Lodge’un trajik bir olay sonrası mahallenin ihanet, aldatma ve şiddet dolu gizemli bölgelerini keşfe çıkarak bir kâbusun içine sürüklenmesi anlatılıyor.
detaylı bilgi...
Geri