17 Ekim 2017 Salı

 
26 ºC
PARÇALI
BULUTLU
Anasayfa English

  
 

 
 
BİR NEFES YETER
Yönetmen : Yasemin Erkul Türkmenli
Oyuncular : Seçkin Özdemir,Tuvana Türkay,Hakkı Ergök,Zuhal Gencer Erkaya,Mihriban Er,Nilüfer Kurt,Galip Erdal,Coşkun Özmeriç
Yakışıklı delikanlı Yaman, içten içe mutsuz ve kayıp bir adamdır. Ancak günün birinde her şey değişiverir. Yaman beklemediği bir anda, sıcakkanlı, iyimser, güzeller güzeli Nefes'le tanışır. Güzel kızla yolları göl kıyısında yer alan küçük bir kasabada kesişir. Kimi zaman karanlık gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalan Yaman ve Nefes'in hayatı bir araya geldiklerinde bambaşka bir hal alır...
detaylı bilgi...
BÜYÜLÜ KANATLAR
Yönetmen : Deng Weifeng
Ateşböceği Dindin arkadaşlarıyla birlikte güzel bir ormanda yaşamaktadır. Arkadaşları geceleri yollarını aydınlatabildiği için Dindin’e çok güvenir. Bir gün Dünya’da araştırma yapmak için ormana gelen küçük uzay gemisindeki robot, yüksek teknoloji ürünü araçları sayesinde çıkardığı ışıklarla herkesi büyüler, robot Dindin’den bile daha parlaktır. Robot yüzünden arkadaşlarının gözünden düşen Dindin çareyi ormandan ayrılmakta bulur. Ancak kötü kalpli Kurt Kral ve adamları köylerine saldırdığında, Dindin robotla güçlerini birleştirerek arkadaşlarını kurtarmanın yollarını arayacaktır.
detaylı bilgi...
CİNGÖZ RECAİ: BİR EFSANENİN DÖNÜŞÜ
Yönetmen : Onur Ünlü
Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu,Haluk Bilginer,Meryem Uzerli,Musa Uzunlar,Fatih Artman,Algı Eke,Cem Cücenoğlu,Serkan Keskin
Onur Ünlü’nün yönettiği ve Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli ile Musa Uzunlar’ın oynadığı Cingöz Recai: Bir Efsanenin Doğuşu, 13 Ekim 2017’de CGV Mars Dağıtım dağıtımıyla Content Turkey tarafından vizyona çıkarılıyor.
İyiliksever hırsız Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Soygunu kendi ekibiyle yapmaz, karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır, tabi ki belalısı Baş Komiser Mehmet Rıza da peşindedir.
detaylı bilgi...
KAYSERİ ASLANI: ÇİN İŞİ
Yönetmen : Ali Demirel
Oyuncular : İnan Ulaş Torun,Algı Eke,Ali Çatalbaş,Asuman Dabak,Cenk Ertan,Ali Erkazan,Metrin Yıldız,Erol Aksoy
Ersin, Kayseri'nin ünlü pastırmacısının oğludur. Altılı ganyandan bir miktar para kazanan Ersin eniştesini de ikna ederek bu para ile kumar oynar. Fakat işler düşlediği gibi gitmez. Büyük bir borç ile sonlanan gecede Ersin babasının dükkanı üzerine senet imzalamak zorunda kalır. 1 ay içinde borcunu ödemek zorundadır ve bunun için de bir plan yapar. Geliştirdiği proje ile Çin’den ucuz mal getirip esnaflara daha çok para kazandırmak vaadi ile topladığı paralarla Çin’e gider. Bu arada çocukluktan beri sevdiği kız Zehra da bu süreçte nişanı atmıştır. Çin’de kaldığı otelde yeraltı dünyasının önemli isimlerinden Chong'un kızının düğünü vardır. Ancak kız bu evliliği istememektedir ve Ersin’i de ikna ederek gece kaçıp birlikte Kayseri’ye gelirler ve ortalık iyiden iyiye karışır. Çinli mafya da Kayseri’ye gelmiştir.
detaylı bilgi...
MUTLU SON
Yönetmen : Michael Haneke
Oyuncular : Isabelle Huppert,Jean-Louis Trintignant,Mathieu Kassovitz,Fantine Harduin,Franz Rogowski,Laura Verlinden,Aurélia Petit,Toby Jones
Michael Haneke’nin yönettiği ve Isabelle Huppert, Jean Louis Trintignant, Mathieu Kassovitz ile Fantine Harduin’in oynadığı Mutlu Son (Happy End), 13 Ekim 2017’de Başka Sinema dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Haneke, sorunlu aileler, bastırılmış suçluluk duygusunun yarattığı tahribat gibi özel temaları yeniden ele alıyor. Fransa’nın kuzeyindeki Calais’de görünüşte oldukça rahat ve zengin bir şekilde yaşayan Laurent ailesinin hayatı, beklenmedik olaylar sonucu hayatlarına giren Eve’in gelmesi ile rayından çıkar. Bitmek bilmeyen aile sorunları ve özenle sakladıkları sırları artık başa çıkılabilecek gibi değildir.
detaylı bilgi...
ÖLÜM GÜNÜN KUTLU OLSUN
Yönetmen : Christopher Landon
Oyuncular : Jessica Rothe,Israel Broussard,Ruby Modine,Rachel Matthews,Charles Aitken,Jason Bayle,Phi Vu,Donna Duplantier
Christopher Landon’un yönettiği ve Jessica Rothe, Israel Broussard, Ruby Modine ile Rachel Matthews’in oynadığı Ölüm Günün Kutlu Olsun (Happy Death Day), 13 Ekim 2017’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.
Tree bencil biridir. Doğum gününün sabahında Carter’ın yatağında uyanır ve o günün sıra dışı bir gün olduğunun farkına varır, hemen sıradan öğrenci rutinine girer. Ama bahçedeki tipik bir eylemciden, Gregory ile yaptığı kaçamaklara kadar her şeyi yaşarken o günü daha önce yaşamış olduğu duygusuna kapılır. Tree, bu tuhaf gün sonunda maskeli bir yabancı tarafından öldürülür ve olaylar iyice karışır.
detaylı bilgi...
TAŞ
Yönetmen : Orhan Eskiköy
Oyuncular : Muhammet Uzuner,Jale Arıkan,Ahmet Varlı,Beste Kökdemir,Saygın Soysal,Bülent Düzgünoğlu,Gonca Cilasun,Sinan Bengier
Orhan Eskiköy’ün yönettiği ve Muhammet Uzuner, Jale Arıkan, Ahmet Varlı ile Beste Kökdemir’in oynadığı Taş, 13 Ekim 2017′de Kurmaca Film dağıtımıyla Perişan Film tarafından vizyona çıkarılıyor. Selim, yaralı olarak Sesik Köyü’ndeki bir eve sığınır. Bu evde yaşayan ailenin oğulları 20 yıldır kayıptır. Evlerine gelen bu yabancıyı Emete yıllar önce ölen oğlu Hasan olarak sahiplenir. Kocası Ekber ve kızı Suna ona inanmakla inanmamak arasında gidip gelirler. Selim’in iyileşip uyandığında hayatını kurtaran bu insanları tanımadığı ortaya çıkar. Kendi geçmişini hatırlamıyor olması işleri zorlaştırır. Ancak Selim’in gözleri ve elleri Hasan’ınkilerin aynısıdır.
detaylı bilgi...
Geri