20 Haziran 2018 Çarşamba

 
26 ºC
PARÇALI
BULUTLU
Anasayfa English

  
 

 
 
AYİN
Yönetmen : Ari Aster
Oyuncular : Kevin Scott Frakes,Lars Knudsen,Buddy Patrick,Milly Shapiro,Alex Wolff,Gabriel Byrne,Toni Collette,Christy Summerhays
Ari Aster’in yönettiği ve Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff ile Milly Shapiro’nun oynadığı Ayin (Hereditary), 8 Haziran 2018’de Bir Film dağıtımıyla Fabula Films tarafından vizyona çıkarılıyor.
Son yılların en iyi korku filmi olarak anılan Ayin (Hereditary), Graham ailesinin tüyler ürpertici hikâyesine odaklanıyor. Ailenin en yaşlı üyesi esrarengiz anneanne Ellen’ın ölümü sonrası kızı Annie, soy ağaçlarının uğursuz ve korkunç detaylarını keşfetmeye başlar. Aile üyeleri ardı ardına kötü ve uğursuz olaylar yaşamaktadır ve kendilerine miras kalmış bu lanetten kurtulmaya çalıştıkça, kaçınılmaz sona biraz daha yaklaştıklarını fark ederler.
detaylı bilgi...
BORG MCENROE
Yönetmen : Janus Metz
Oyuncular : Sverrir Gudnason,Shia LaBeouf,Stellan Skarsgard,Tuva Novotny,Leo Borg,Marcus Mossberg,Jackson Gann,Scott Arthur
Janus Metz’in yönettiği ve Sverrir Gudnason, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgard ile Tuva Novotny’nin oynadığı Borg McEnroe, 8 Haziran 2018’de Başka Sinema dağıtımıyla Mars Prodüksiyon tarafından vizyona çıkarılıyor.
Borg McEnroe, başarı ve bedeli üzerine bir hikaye. Dünyanın en iyisi iki başarılı tenisçisinin, yirmili yaşlarının başında, kariyerlerine mahkum oluşunu anlatıyor. Tenis camiası tarafından ticarileştirilmiş iki karikatür: “Buz Borg” ve “Süper Velet”; daimi olarak birbirinin zıttı olmaya indirgenmiş “Buz ve Ateş”. 1980 Wimbledon Turnuvası’nda iki rakip, yaşadıklarını anlayabilecek tek kişinin, rakibi olan diğeri olduğunu fark eder.
detaylı bilgi...
CUMALİ CEBER 2
Yönetmen : Kamil Çetin
Oyuncular : Halil Söyletmez,Serkan Şengül,Doğa Konakoğlu,Emre Keskin,Esra İşgüzar,İsmail Düvenci,Köksal Engür,Muhammed Cangören
Kamil Çetin’in yönettiği ve Halil Söyletmez, Serkan Şengül, Doğa Konakoğlu ile Emre Keskin’in oynadığı Cumali Ceber 2: Allah Seni Alsın, 8 Haziran 2018’de Chantier Films dağıtımıyla Retropro – Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.
Cumali Ceber, büyük oğlu Cevher’e kız isteme hazırlığındayken, arsası dedesine ait olan mahalledeki huzurevinin yıkılacağını öğrenir ve mahalleliye bu yıkıma engel olacağının sözünü verir. Dedesi ise yıllar önce kendisine emanet ettiği köstekli saati geri getirmesi durumunda arsayı satmaktan vazgeçeceğini söyler ancak Çetin Enişte, saati Cumali’den gizlice almış ve Pırıl’a hediye etmiştir.
detaylı bilgi...
JURASSIC WORLD: YIKILMIŞ KRALLIK
Yönetmen : J. A. Bayona
Oyuncular : Chris Pratt,Bryce Dallas Howard,BD Wong,James Cromwell,Toby Jones,Jeff Goldblum,Rafe Spall,Ted Levine
J. A. Bayona’nın yönettiği ve Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, BD Wong ile James Cromwell’in oynadığı Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Jurassic World: Fallen Kingdom), 8 Haziran 2018’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.
Tema parkı ve lüks tatil yeri olarak bilinen Jurassic World dinazorlar tarafından yok edileli dört yıl olmuştur. Nublar Adası yeryüzündeki son dinozorların ormanlarına sığındığı, insanlar tarafından terk edilmiş bir yer haline gelmiştir. Adanın uykuda olan yanardağı birden harekete geçince, Owen ve Claire adada kalmakta olan son dinazorların soyunun tükenmesini engellemek için bir kurtarma kampanyası başlatır.
detaylı bilgi...
SEVİMLİ TEKNELER
Yönetmen : Simen Alsvik, William Ashurst
Simen Alsvik ile William Ashurst’un yönettiği ve Samsaya, Henriette Steenstrup, Fridtjov Saheim ile Svein Roger Karlsen’in seslendirdiği animasyon film Sevimli Tekneler (Anchors Up), 08 Haziran 2018’de TME Films dağıtımıyla TME Films tarafından vizyona çıkarılıyor.
Büyük bir fırtına sırasında Büyük Liman’dan çağrı alan genç kurtarma botu Elias, cesurca bir kurtarma operasyonu yapar ve başarısı karşısında kahraman ilan edilir. Elias, Büyük Liman’da çalışmaya başlayabileceğini öğrendiğinde çok mutlu olur. Elias, burada yerel bir çetenin yasa dışı bir maden çıkardığını keşfeder ve bu operasyonu ortaya çıkarmak ister.
detaylı bilgi...
SİHİRLİ MÜZE
Yönetmen : Martin Kotik
Oyuncular : Martin Dejdar,Ota Jirak,Martin Klasek,Jiri Labus
Martin Kotik’in yönettiği ve Martin Dejdar, Ota Jirak, Martin Klasek ile Jiri Labus’un seslendirdiği animasyon film Sihirli Müze (Harvie and the Magic Museum), 8 Haziran 2018’de Bir Film dağıtımıyla Fabula Films tarafından vizyona çıkarılıyor.
En büyük tutkusu bilgisayar oyunu oynamak olan Harvie cesur ve afacan bir çocuktur. En büyük hayali, sevdiği oyunda puan rekorunu kırmak ve birinci olmaktır. Bir gün babasının müdürü olduğu Kukla Müzesi’nin yıkılacağını öğrenince, arkadaşı Monica ve köpeği Jerry ile gizlice müzeye girerler. Ancak müzedeki her şey canlanınca, bilgisayar oyunlarında bile görülemeyecek ilginç bir maceranın içine girerler.
detaylı bilgi...
THE BOOKSHOP
Yönetmen : Isabel Coixet
Oyuncular : Emily Mortimer,Bill Nighy,Patricia Clarkson,Hunter Tremayne,Honor Kneafsey,James Lance,Frances Barber,Reg Wilson
Isabel Coixet’in yönettiği ve Emily Mortimer, Bill Nighy, Patricia Clarkson ile Hunter Tremayne’nin oynadığı The Bookshop, 8 Haziran 2018’de Filmartı Film dağıtımıyla Filmartı Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
1950 İngiltere’sinde eşini kaybetmenin acısını yüreğine gömerek hayatında yeni bir sayfa açan Florence Green, bir sahil kasabasında kitapçı açmaya karar verir. Başlarda her şey yolundadır hatta Florence Green, kasaba halkına ödünç kitap vererek kitapçıyı kütüphaneye bile çevirmiştir. Ne var ki kasabadan bir kadınının da kitapçı olan tarihi bina ile ilgili Florence’ın bilmediği başka planları vardır ve bunları gerçekleştirmek için her şeyi yapmaya hazırdır.
detaylı bilgi...
ZOHAK
Yönetmen : Adem Uğur
Oyuncular : Erkan Çelik,Seda Kement,Gamze Bayraktaroğlu,Seyhan Arman,Gizem Nur Doğa,Ahmet Özyavuz,Abdullah Şekeroğlu,Bülent Yaşık
Adem Uğur’un yönettiği ve Erkan Çelik, Seda Kement, Gamze Bayraktaroğlu ile Seyhan Arman’ın oynadığı Zohak, 8 Haziran 2018′de MC Film dağıtımıyla Şua Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
İnsanlara musallat olan kötü huylu cinleri kovmayı amaç edinmiş Rüstem, tehlikeli bir cin tarafından cinnet geçirmeye sevk edilir. Altı yaşındaki kızı Canan’ın gözü önünde karısını öldürdükten sonra, cini bir kutuya hapsedip göle atar. Yaptığının dehşetine dayanamayan Rüstem, yine kızının gözü önünde kendini öldürür. Yıllar geçer, arkadaşları göl kıyısında buldukları kutuyu Canan’a hediye edince olaylar korkunçlaşır.
detaylı bilgi...
Geri