21 Şubat 2018 Çarşamba

 
26 ºC
PARÇALI
BULUTLU
Anasayfa English

  
 

 
 
ANTEP FISTIĞI
Yönetmen : Oğuz Yalçın
Oyuncular : Ivana Sert,Orhan Uslu,Tuncay Günhan,Sefa Zengin,Vural Buldu,Oğuz Haksever,Ali Sezer Çevik,Şeyma Kozlu
Oğuz Yalçın’ın yönettiği ve Ivana Sert, Orhan Uslu, Tuncay Günhan ile Sefa Zengin’in oynadığı Antep Fıstığı, 16 Şubat 2018’de TME Films dağıtımıyla Zeugma Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.
Simge Almanya’da doğmuş ve Gaziantep’i hiç görmemiş genç bir kızdır. Simge’nin dedesi oğlunu bir Gaziantepli ile evlenmediği için hiç affetmemiştir. Bir kaza sonucu ailesini kaybeden Simge uzun bir süre tek başına yaşamıştır. Gaziantep’te ölüm döşeğinde olan dedesi, hayattaki tek varisi olan torunu Simge’ye Gaziantepli biriyle evlenme şartı karşılığında mirasının tamamını bırakma kararı alır ve Simge’yi Gaziantep’e davet eder.
detaylı bilgi...
BEN, TONYA
Yönetmen : Craig Gillespie
Oyuncular : Margot Robbie,Allison Janney,Sebastian Stan,Julianne Nicholson,Paul Walter Hauser,Bobby Cannavale,Bojana Novakovic,Caitlin Carver
Craig Gillespie’nin yönettiği ve Margot Robbie, Sebastian Stan, Allison Janney ile Julianne Nicholson’ın oynadığı Ben, Tonya (I, Tonya), 16 Şubat 2018’de Bir Film dağıtımıyla Fabula Films tarafından vizyona çıkarılıyor.
Varoşlardan çıkıp gelen ve Amerika Şampiyonu olan Tonya Harding, yetenekli bir buz patencisidir. Üçlü Axel hareketini yapabilen tek Amerikalı kadın sporcu olmasına karşın, skandallar ve aykırı tavırları nedeniyle Amerikan halkı ve medyasıyla yıldızı bir türlü barışmaz. Kendisine yapılan üm engellere karşın hırsla Olimpiyat Oyunları’na hazırlanan Tonya’nın hayatı, rakibi Nancy Kerrigan’a yapılan bir saldırıya adının karışmasıyla alt üst olur.
detaylı bilgi...
BLACK PANTHER
Yönetmen : Ryan Coogler
Oyuncular : Chadwick Boseman,Michael B. Jordan,Lupita Nyong’o,Danai Gurira,Martin Freeman,Daniel Kaluuya,Letitia Wright,Winston Duke
Ryan Coogler’in yönettiği ve Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o ile Danai Gurira’nın oynadığı Black Panther, 16 Şubat 2018’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.
Film, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere, ıssız ama teknolojik olarak geliştirilmiş Afrika’daki yuvasına dönen T’Challa’yı anlatıyor. Ancak, güçlü eski bir düşmanı yeniden ortaya çıkınca, hırslı bir kral ve Black Panther olan T’Challa, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa girmekle sınanacaktır. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini ve yaşam biçimlerini emniyete almak için müttefiklerini bir araya getirmeli ve Black Panther’in bütün gücünü açığa çıkarmalıdır.
detaylı bilgi...
HADİ BE OĞLUM
Yönetmen : Bora Egemen
Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ,Büşra Develi,Yücel Erten,Alihan Türkdemir,Feridun Düzagaç,Sezai Aydın,Yücel Erten,Cem Zeynel Kılıç
Bora Egemen’in yönettiği ve Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi, Yücel Erten ile Alihan Türkdemir’in oynadığı Hadi Be Oğlum, 16 Şubat 2018’de CGV Mars dağıtımıyla 25 Dağıtım tarafından vizyona çıkarılıyor.
Balıkçı Ali, hayatını küçük oğlu Efe’ye adamıştır. Ali’nin tutunduğu tek dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir. Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali’nin en büyük isteği, oğlunun kendisini anladığını bilmektir. Annesinin, babasının ve sevdiği kadının anılarını içinde taşıyan Ali’nin duyduğu sevgi, ikisinin de hayatının anlamıdır.
detaylı bilgi...
KAPIDAKİ SIR
Yönetmen : Mehmet Ali Zaim
Oyuncular : Şiar Zaim,Natali Kayova,Melek Orhanoğlu,Asuman Zaim
Mehmet Ali Zaim’in yönettiği ve Natali Kayova, Şiar Zaim ile Melek Orhanoğlu’nun oynadığı Kapıdaki Sır, 13 Ekim 2017’de MC Film dağıtımıyla Zaim Brothers Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Günümüzden tam 200 yıl kadar önce bir kadının kocası eski kadim bir tarikatla anlaşma yapar. Anlaşmaya uymayan ve şartları yerine getirmeyen adam bedelini hayatıyla öder. Çocuğu elinden alınan kadın ise korkunç bir kuyuya hapsedilir. Olayın üstünden geçen seneler boyunca kadının öfkesi arttıkça artar. Oğlunu görmediği her sene kadının laneti kulaktan kulağa yayılır. Kadının kuyuya hapsedildiği kasabadakiler için cehennem kapıları açılacak mıdır?
detaylı bilgi...
MUTLU CANAVAR AİLESİ
Yönetmen : Holger Tappe
olger Tappe’in yönettiği ve Emily Watson, Jason Isaacs, Nick Frost ile Jessica Brown Findlay’ın oynadığı Mutlu Canavar Ailesi (Happy Family), 16 Şubat 2018’de TME Films dağıtımıyla TME Films tarafından vizyona çıkarılıyor.
Wishbones ailesi, mutlu bir aile olmaktan çok uzaktır. Anne ve Emma, borç batağında olan bir kitapçıya sahip, baba Frank, aşırı derecede çalışmakta ve zorba patronunun altında ezilmektedir. Kızı Fay, lise aşkının etkisinde olan içine kapanık bir ergendir ve oğlu Max okulda zorbalığa maruz kalmaktadır. Ve terslikler burada da bitmez, bir kostüm partisinde büyücü Baba Yaga hepsini canavarlara çevirir.
detaylı bilgi...
SOFRA SIRLARI
Yönetmen : Ümit Ünal
Oyuncular : Demet Evgar,Fatih Al,Alican Yücesoy,Elit Andaç Çam,Fırat Altunmeşe,Emrah Kolukısa,Ferit Aktuğ,Burcu Seyben
Ümit Ünal’ın yönettiği ve Demet Evgar, Fatih Al, Alican Yücesoy ile Elit Andaç Çam’ın oynadığı Sofra Sırları, 16 Şubat 2018′de Chantier Films dağıtımıyla RTNT Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Neslihan hayatını kocasına ve evine adamış, utangaç ve sevimli bir kadındır. Günü ne pişireceğini düşünerek geçer. Kocası aile dostları, Neslihan’ın yemeklerine çok düşkündür. Çevresindekilerin esrarengiz ölümü tüm gözleri O’na çevirir. Şehre yeni atanmış, komiser, Neslihan’ın bir şeyler çevirdiğini anlar ama bir kanıt bulup yakalayamaz. Neslihan her cinayetten tereyağından kıl çeker gibi, masum, saf, hafif çatlak görünerek sıyrılmayı başarır.
detaylı bilgi...
SUYUN SESİ
Yönetmen : Guillermo del Toro
Oyuncular : Sally Hawkins,Michael Shannon,Richard Jenkins,Doug Jones,Michael Stuhlbarg,Octavia Spencer,David Hewlett,Nick Searcy
Guillermo del Toro’nun yönettiği ve Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins ile Doug Jones’un oynadığı Suyun Sesi (The Shape of Water), 16 Şubat 2018’de TME Films tarafından vizyona çıkarılıyor.
Gizli ve yüksek güvenlikli bir devlet laboratuvarında temizlikçi olarak görev yapmakta olan Elisa, iş arkadaşı Zelda ile devletin yaptığı gizli bir deneyi keşfeder ve suda hapsedilen insansı bir yaratığı acımasız deneyden kurtarmaya çalışırlar. Bu çok gizemli yaratık sadece karanlık, sulu derinliklerden çekilmenin ötesinde, suyun temel özelliklerine sahip gibidir. Gördüğü her insanın psişik çizgilerini alıp, saldırganlığı ve acımasız sevgiyi yansıtabilmektedir.
detaylı bilgi...
Geri