22 Ağustos 2017 Salı

 
26 ºC
PARÇALI
BULUTLU
Anasayfa English

  
 

 
 
AÇIK DENİZ 3: KAFES DALIŞI
Yönetmen : Gerald Rascionato
Oyuncular : Joel Hogan,Josh Potthoff,Megan Peta Hill,Pete Valley,Mark Fell,Christopher Callen,Tara Wraith,Teagan Berger
Gerald Rascionato’nun yönettiği ve Joel Hogan, Josh Potthoff, Megan Peta Hill ile Pete Valley’in oynadığı Açık Deniz 3: Kafes Dalışı (Open Water 3: Cage Dive), 18 Ağustos 2017’de TME Film dağıtımıyla Siyah Beyaz Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Bir ekstrem reality show yarışmasında başarılı olacaklarını ispatlamak isteyen gençler, Avustralya’da, köpekbalığı gözlemlemek için yapılan kafes dalışı aktivitesine katılarak kendilerini filme almaya karar verirler. Bu kararları kısa bir süre sonra onları büyük beyaz köpekbalıklarının hüküm sürdüğü sularda mahsur bırakır. Program için çektikleri video ise onların bu ölüm kalım savaşının seyir defteri olacaktır.
detaylı bilgi...
ANNABELLE: KÖTÜLÜĞÜN DOĞUŞU
Yönetmen : David F. Sandberg
Oyuncular : Stephanie Sigman,Talitha Bateman,Lulu Wilson,Philippa Anne Coulthard,Grace Fulton,Lou Lou Safran,Samara Lee,Tayler Buck
David F. Sandberg’in yönettiği ve Stephanie Sigman, Talitha Bateman, Lulu Wilson ile Philippa Anne Coulthard’ın oynadığı Annabelle: Kötülüğün Doğuşu (Annabelle: Creation), 18 Ağustos 2017’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.
“Annabelle: Kötülüğün Doğuşu”nda, oyuncak bebekler yapıp satarak hayatlarını sürdren bir adam ve karısı, küçük kızlarının umulmadık trajik ölümünden birkaç yıl sonra, kapatılmış bir yetimhaneden bir rahibe ile altı kız çocuğunu evlerinde alırlar. Misafirler çok geçmeden bebek yapan adamın şeytani yaratımı olan Annabelle’in sürekli hedefi haline gelirler.
detaylı bilgi...
AVCI'NIN İNTİKAMI
Yönetmen : Jonathan Mostow
Oyuncular : Sam Worthington,Odeya Rush,Allen Leech,Stephanie Dooley,Martin Compston,Tina Maskell,Eben Young,Lucy Jackson
Jonathan Mostow’un yönettiği ve Sam Worthington, Odeya Rush, Martin Compston ile Tina Maskell’in oynadığı Avcı’nın İntikamı (The Hunter’s Prayer), 18 Ağustos 2017’de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.
Filmde, bir suikastçinin genç bir kadına, ailesinin ölümünün intikamını almakta yardım etmesi anlatılıyor.
detaylı bilgi...
B PLANI: YEMİŞİM A PLANINI
Yönetmen : Ufuk Genç, Michael Popescu
Oyuncular : Can Aydın,Cha-Lee Yoon,Phong Giang,Eugene Boateng,Laurent Daniels,Julia Dietze,Gedeon Burkhard,Henry Meyer
Ufuk Genç ile Michael Popescu’nun yönettiği ve Can Aydın, Cha-Lee Yoon, Phong Giang ile Eugene Boateng’ın oynadığı, Talha Sayar, Ali Çorapçı, Mehmet Zorlu ile İlham Erdoğan’in seslendirdiği B Planı: Yemisim A Planını (Plan B: Scheiss Auf Plan A), 18 Ağustos 2017’de Bir Film dağıtımıyla Bir Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Dövüş sanatlarında oldukça ustalaşmış üç samimi kafadar, arkadaşlarını çok acımasız bir gangsterin pençesinden kurtarmak için amansız bir hazine avına çıkmak zorunda kalırlar. Gelgelelim kendilerini, Berlin yeraltı dünyasının liderini tahtından edecek karmaşık bir komplonun içinde bulurlar.
detaylı bilgi...
BELALI TANIK
Yönetmen : Patrick Hughes
Oyuncular : Elodie Yung,Ryan Reynolds,Tsuwayuki Saotome,Roy Hill,Richard E. Grant,Gary Oldman,Rod Hallett,Yuri Kolokolnikov
Patrick Hughes’ın yönettiği ve Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek ile Gary Oldman’ın oynadığı Belalı Tanık (The Hitman’s Bodyguard), 18 Ağustos 2017’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Kevin Costner ve Whitney Houston’ın unutulmayan The Bodyguard filmine bolca göndermeler yapan filmde, düşmanını korumak zorunda kalan yetenekli Michael Bryce (Ryan Reynolds), başı beladan kurtulmayan bir tetikçinin (Samuel L. Jackson) peşinde kahkaha ve aksiyon dolu bir maceraya sürükleniyor.
detaylı bilgi...
DANGAL
Yönetmen : Nitesh Tiwari
Oyuncular : Aamir Khan,Sakshi Tanwar,Fatima Sana Shaikh,Sanya Malhotra,Aparshakti Khurana,Zaira Wasim,Suhani Bhatnagar,Ritwik Sahore
Nitesh Tiwari’nin yönettiği ve Aamir Khan, Sakshi Tanwar, Fatina Sana Shaikh ile Sanya Malhotra’nın oynadığı Dangal, 18 Ağustos 2017’de CGV Mars Dağıtım dağıtımıyla Filmartı Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
2010 Olimpiyatlarına Hindistan’ı temsilen ülkenin ilk kadın güreşçisi, 22 yaşındaki Geeta Phogat katıldı. hiç profesyonel güreş eğitimi almamış olan Geeta’yı kendisi de güreşçi olan babası yetiştirmişti. Geeta, Hindistan’a güreş dalında altın madalya getiren ilk sporcu olmayı başararak tarihe geçti. Bir sonraki Olimpiyat oyunlarında ise kız kardeşi Babita Kumari, ülkeye bir altın madalya daha kazandırdı.
detaylı bilgi...
DORAEMON: BUZ DEVRİ MACERASI
Yönetmen : Atsushi Takahashi
Atsushi Takahashi’nin yönettiği ve Yumi Kakazu, Subaru Kimura, Wasabi Mizuta, Megumi Oohara’nın seslendirdiği animasyon film, Doraemon: Buz Devri Macerası (Eiga Doraemon: Nobita No Nankyoku Kachikochi Daibouken), 18 Ağustos 2017’de Bir Film dağıtımıyla Yeni Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Doraemon, serinlemek isteyen Nobita ve arkadaşlarını okyanusun üzerinde yüzen dev bir buzula götürür. Burada kendilerine buzdan eğlence parkı inşa eden Nobita ve arkadaşları gizemli bir altın yüzük bulurlar. Yüzüğün sahibini aramak ve bulmak için Antarktika’ya giden Doraemon ve arkadaşları buz altında bir şehir keşfederler.
detaylı bilgi...
SEMUR
Yönetmen : Gökhan Aksu
Oyuncular : İpek Erdem,Balamir Emren,Gamze Pelin Gökçe,Batuhan Yar,Nergis Odzak,Yakup Yavru,Murat Ercanlı,Gürkan Arıkboğa
Gökhan Aksu’nun yönettiği ve İpek Erdem, Balamir Emren, Gamze Pelin Gökçe ile Batuhan Yar’ın oynadığı Semur: Şeytanın Kabilesi, 18 Ağustos 2017’de MC Film dağıtımıyla Ayhan Ulam Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.
Çocukken, teyzesi tarafından kıskançlık büyüsü yapılan Merve’nin hayatı kâbuslarla geçmiştir. Merve, Ozan adında bir çocukla tanışır ve evlenir. Bir zaman sonra Merve’nin teyzesi hayatını kaybedince Merve’nin annesi Fatma, babasının vasiyeti üzerine son görevini yapmak için Merveyi cenaze evine çağırır. Cenazeye gitmek istemeyen Merve ya cenazeye gidecek yada bir daha annesini göremeyecektir.
detaylı bilgi...
SON PORTRE
Yönetmen : Stanley Tucci
Oyuncular : Armie Hammer,Clémence Poésy,Geoffrey Rush,James Faulkner,Tony Shalhoub,Sylvie Testud,Kerry Shale,Attila G. Kerekes
Stanley Tucci’nin yönettiği ve Geoffrey Rush, Armie Hammer, Clemence Poesy ile Tony Shalhoub’un oynadığı Son Portre (Final Portrait), 18 Ağustos 2017’de Başka Sinema dağıtımıyla Mars Production tarafından vizyona çıkarılıyor.
Ünlü sanatçı Alberto Giacometti, Paris’te Amerikalı yazar James Lord’a rastlar ve çok enteresan bir yüzü olduğu için bir portresini çizmek için ısrar eder. Yapacağı tablo, sonuçta yalnızca birkaç gününü alacaktır. Teklif karşısında Lord’un gururu okşanır ancak günler haftalara, haftalar aylara eklenip de portrenin bitişine dair tünelin ucunda bir ışık görünmediğinde Lord, tüm yaşamına el konulduğunu fark eder.
detaylı bilgi...
Geri