18 Ağustos 2018 Cumartesi

 
26 ºC
PARÇALI
BULUTLU
Anasayfa English

  

 
   

Sessiz Sinema Ağustos Yarışması Tamamlandı.

Sessiz Sinema Temmuz ayı yarışmamıza katılan üyelerimizden sorularımıza doğru cevap veren ve puan toplayan , “LG DP351 7” PORTATİF DVD PLAYER” kazandı. DVD player kargo ile adresine teslim edilecektir.


Yarışmamızın ikincisi   puan toplamış olup, Philips 2GB GoGear Digital Audio Player kazandı. MP3 player kargo ile adresine teslim edilecektir.


Yarışmamızın üçüncüsü   puan toplamış olup, “BENİM AŞK PASTAM” ve “KİRALIK SEVGİLİ” adlı DVD’leri kazanmıştır. DVD’ler kargo ile adresine teslim edilecektir.


YENİ YARIŞMA

Sessiz Sinema Ağustos yarışması 1 Ağustos 2009 Cumartesi 00:00'da başlayacaktır.
Sorularımıza doğru cevap veren ve en çok puanı toplayan üyemiz “LG DP351 7” PORTATİF DVD PLAYER”, en çok puanı toplayan ikinci üyemiz “PHILIPS 2GB GoGear DIGITAL AUDIO PLAYER”, en çok puanı toplayan üçüncü üyemiz “YENİ BİR YAŞAM”, “DUVAK” ve “KIZGIN GÜNEŞ” DVD’lerini kazanacaktır. En çok puanı toplayan dördüncü üyemiz “HOLLYWOODVARİ BİR SON”, en çok puanı toplayan beşinci üyemiz ise “RICHARD NİXON’A SUİKAST” DVD’sini kazanacaktır.

 

Sessiz Sinema Oynamak İçin Tıklayın...N A S I L  O Y N A N I R ?

     Amaç verdigimiz bilgilerden sordugumuz filmin hangisi oldugunu bilmek. Eğer filmi yönetmeninden ve yapım yılından bilirseniz +25 puan kazanacaksınız.
    
     Bunun yanı sıra 3 tanede ipucuna bakma şansınız var. Fakat baktığınız her ipucu için soruyu bildiğinizde alacağınız puan -5 puan asağıya düşecektir. İstediğiniz ipucunu açmakta serbestsiniz.
    
      İlk ipucunu açtığınızda +25 puan +20'ye düşecektir. İkinci ipucunda +20 puan +15'e düşecektir. Üçüncü ipucunda ise +15 puan +10 puan olacaktır. Soruya cevabınız doğru değilse toplam puanınızdan 10 puan düşülecektir. 
    
     Siteden çıksanız bile sonuçlar hafızaya kaydedilir ve tekrar girdiğinizde aynı puanlarla oyuna devam edersiniz.
 
Şehir Haritası Oteller Fuarlar Danışma Takvim Yarışma Site Haritası
editor@nevarneyok.com © Copyright 1997 Link Multimedya Tüm Hakları Saklıdır